ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У «Лісовій казці» відбувся «День народження школяриків»

У «Лісовій казці» відбувся «День народження школяриків»

9 переглядів

Сьомого червня у дитячому дошкільному закладі с. Поляна «Лісова казка» відбувся випуск старшої групи. Назвали це свято «День народження школяриків» не випадково, адже усі 9 випускників цієї осені сядуть за шкільні парти.

Оплесками зустріли учасники свята малих дошкільнят, які розповідали вірші, брали участь у конкурсах та іграх, співали пісень і демонстрували перші кроки у світ хореографії. Вихователь Марія Григорівна Панасюк разом із вихованцями  пригадала цікаві історії із життя дошкільного закладу, розповіла, як багато цікавого і незвіданого їх чекає у школі. Дітки відгадували загадки, а їхні мами змагалися у конкурсі на знання мови. Вихованці «Лісової казки» середньої групи  побажали випускникам стати гарними школярами.

З привітаннями до присутніх звернулася завідувач ДНЗ Тетяна Люлюк. Вона запевнила батьків, що їхні дітки уже добре підготувалися до школи, побажала терпіння, а вихованцям — успіхів у навчанні, і просила не забувати про дошкільний заклад, не поспішати прощатися з чудовою порою дитинства.

Поздоровила усіх в.о. старости села Людмила Охрімець.

Випускникам дитсадка вручили перші у їхньому житті дипломи. Батьки щиро дякували завідувачці Тетяні Люлюк, вихователю Марії Панасюк, помічнику вихователя Тетяні Сбитній, музичному керівнику Лідії Остапчук та усьому колективу закладу за чуйне ставлення до дітей.

Та на цьому захід не завершився. Далі до його проведення залучилися благодійники в особі колективу підприємства «Агро-сервіс К». Вони влаштували розважальну програму для дітей.

Радував малюків клоун Вікі, усіх пригощали поп-корном і солодкою ватою.

Яскраві емоції винуватці урочистостей отримали на батуті, де настрибалися досхочу. Батьки охоче долучалися до ігор і розваг.

Директор підприємства «Агро-сервіс К» Олександр Кошелєв у розмові з нами зауважив, що його компанія займається благодійною діяльністю, і в зоні особливої уваги – діти.

Таке ж свято представники підприємства влаштували на випусках дошкільнят у селах Травлині та Хролині, а того дня ще побували у селі Новичах, на святі у ДНЗ.

Цей день назавжди запам’ятається і дорослим, і дітлахам.

Залиште Ваш коментар
Перевести