Днями для абітурієнтів оприлюднили результати зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних предметів. Максимальну кількість балів за підсумками складених тестів вдалося отримати юним математикам. Таких українських вундеркіндів — 102. І серед них — шепетівчанин, випускник курсу інформаційно-технологічного профілю Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 Віктор Цвіль.

 

Віктор мріє стати програмістом і планує у майбутньому розробляти спеціальні програми, спрямовані на покращення освіти для дітей та студентів. І уже впевнено крокує до поставленої мети.

Він – постійний учасник турнірів та олімпіад з математики та інформатики. У юнака багато дипломів та нагород. І все — завдяки наполегливості у навчанні, цілеспрямованості та знанням, отриманим від мудрого педагога Людмили Валентинівни Кирилюк та за підтримки батьків – Анжели Віталіївни та Андрія Степановича.

Крім ЗНО з математики, юнак також склав тести з української мови та літератури, фізики та англійської мови. Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з цих навчальних предметів необхідні йому для вступу до Київського політехнічного інституту. І ці результати, як виявилося, теж приємно вражають. Так, з української мови та літератури у ліцеїста 193,5 бала, з фізики — 173, з англійської мови — 188 балів. Та вже зараз з упевненістю можна сказати, що Віктор Цвіль з честю підтвердив свою медаль.

Вітаємо Віктора з відмінними результатами і бажаємо здійснення найзаповітніших мрій!

На знімку: Віктор Цвіль зі своїм наставником Людмилою Валентинівною Кирилюк.