У мексиканському штаті Сан-Луїс-Потосі у новонароджених трійнят — двох хлопчиків і дівчинки — виявили коронавірусну хворобу. За словами лікарів, цей випадок є «безпрецедентним». Про це повідомляє інформагентство «BBC».

 

Малюки народилися передчасно 17 червня. Наразі вони перебувають у лікарні. Один із хлопчиків має дихальну недостатність, стан двох інших дітей стабільний. Поки невідомо, яким саме чином трійнята взагалі могли захворіти на COVID-19.

«Вони не могли заразитися коронавірусом у момент народження», — вважає міністерка охорони здоров’я Мексики Моніка Ліліана Ранґель Мартінес.

Водночас батьків трійнят наразі перевіряють на коронавірусну хворобу. Можливо, вони є безсимптомними її носіями. Припускається, що вірус міг передатися в утробі матері — про такі випадки вже повідомляли й раніше.

За станом на 23 червня з початку епідемії коронавірусне захворювання підтвердили у 9 млн. 192 тисячі 309 людей з усього світу. З них 4 млн. 939 тисячі 295 пацієнтів одужали та 474 тисячі 444 особи померли від ускладнень. Наразі продовжують лікування понад 3,7 млн. людей.

(З інших видань).