ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура У міському парку завжди людно

У міському парку завжди людно

20 переглядів

    А чи знаєте ви, що територія міського парку культури та відпочинку займає понад 22 гектари землі, на якій ростуть більш як 150 видів рідкісних дерев та кущів. Щорічно тут висаджують понад сотню деревцят, а це значить, що ландшафт постійно оновлюється і улюблене місце для відпочинку багатьох шепетівчан та гостей міста оживає.

    Дбають про красу та чистоту у парку 18 працівників, серед яких шестеро – сезонні робітники. Комунальну установу очолює Віктор Киян, який разом зі своїм  колективом організовує у парку різні культурно-розважальні заходи, святкування, а відтак, цікаві конкурси, вікторини  за участю співочих і танцювальних колективів міста.

    Крім того у Шепетівському парку культури та відпочинку щотижня проводяться танцювальні вечірки для людей поважного віку. А у вихідні дні та у свята для дітей завжди працюють атракціон — «Колесо огляду», «Зустріч», «Веселі гірки», «Дзвіночок», «Клоун», «Батут», «Банджо» і «Тир». У контексті цього варто зазначити, що парк має дозвіл Держгірпромнагляду на експлуатацію усіх діючих атракціонів.

    —  За сприяння міського голови Михайла Полодюка та виконавчого комітету Шепетівської міської ради  виділяються кошти на благоустрій парку. Було висаджено 280 дерев, облаштовано 25 клумб, відремонтовано освітлення атракціонів,  проведено капітальний ремонт огорожі атракціону «Півник», — розповідає директор Віктор Киян. — Працівники парку  стараються постійно підтримувати чистоту у зоні відпочинку, фарбують та при необхідності ремонтують лавки, атракціони, майданчики, «місток закоханих».

    Напередодні професійного свята хочемо подякувати і спонсорів та благодійникам  парку  директорам ШРЕП Ю. Шайнозі, ТОВ «ШПОН-Шепетівка» М. Касіянчуку, Шепетівського РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго» О. Чернишу, Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства В. Бикову, Шепетівського ремзаводу О. Турінському,  ДП «Шепетівське лісове господарство» В. Сасюку, керівникам ЕЧС7 В.Трояну, ЕЧК 12 О. Царику, ТЧ6 М. Лукашуку та приватним підприємцям О. Васильченку, О. Гусарову, В. Тетері, В. Осіпчуку, І Стьопичу, О. Лахай та Г. Веселковій. Адже вони вносять свій вклад на благо нашої громади. І це радує.

На знімку(зліва направо):

сидять заступник директора Володимир Бондар, Раїса Дудар, директор парку Віктор Киян, Люсія Демчук, Володимир Соборов;

стоять Микола Ковтонюк, Марина Охрімець, Юрій Петрук, Євген Кумчицький, Іван Темченко, Тетяна Вівсянко, Антон Бойко та Микола Левкович.

Залиште Ваш коментар
Перевести