ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У нелегкий час випробувань…

У нелегкий час випробувань…

4 переглядів

Минулого четверга, 9 квітня, у залі засідань Шепетівської районної ради відбулося офіційне представлення голови Шепетівської районної державної адміністрації Юрія Басюка.

У події, яка, зважаючи на протикоронавірусні заходи, відбулась у доволі «вузькому» колі запрошених, взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук, голова районної ради Петро Дзяворук, депутати Хмельницької обласної ради від Шепетівщини, міський голова Михайло Полодюк, керівники правоохоронних органів, медичних закладів району та представники засобів масової інформації.
Заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук офіційно представив нового голову Шепетівської районної державної адміністрації Юрія Басюка, зачитавши розпорядження Президента України від 03.04.2020 року № 236/2020-рп «Про призначення Ю.Басюка головою Шепетівської районної державної адміністрації Хмельницької області» та побажав йому натхнення, успіхів на новій посаді та висловив сподівання у продовженні кращих традицій у питаннях соціально-економічного та культурного розвитку району.
Також з привітальним словом вис­тупив голова районної ради Петро Дзяворук. Він відзначив, що наша держава переживає зараз важкі й переломні часи та випробування, які матимуть істотний вплив на подальший розвиток країни загалом та району зокрема. Тому сьогодні, як ніколи, необхідна єдність усіх гілок влади і суспільства загалом.
Посадовця привітали з призначенням міський голова Михайло Полодюк, депутати обласної ради Тетяна Василик, Врам Мовсісян, Микола Дячук, перший заступник голови РДА Сергій Пономарьов. Вони побажали йому витримки і снаги для подолання викликів часу та вирішення нагальних проблем. А оскільки новий очільник краю доб­ре знає район, потреби його мешканців, має неабиякий досвід роботи, то учасники заходу висловили й сподівання на те, що ці його особисті якос­ті сприятимуть розвитку громади Шепетівщини.
Також присутні висловили подяку й Віталію Бузилю, який дотепер очолював Шепетівську райдержадміністрацію і зарекомендував себе виваженим, знаючим, грамотним керівником, справжнім патріотом свого краю.
У свою чергу новопризначений керівник району Юрій Басюк висловив подяку Президенту України, губернатору Хмельниччини за виявлену довіру і у зверненні до присутніх наголосив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району спільно з керівниками органів місцевого самоврядування та громадськістю краю.  
На завершення відбулася розмова заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Ткачука з керівниками закладів охорони здоров’я Шепетівщини та представниками місцевої влади стосовно ситуації з захворюваністю на COVID-19, пот­реб медицини та заходів, які вживаються задля подолання коронавірусної пандемії.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести