ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура У під’їзді — сморід

У під’їзді — сморід

1 переглядів

Уже давно на часі  у місті вирішення питання  громадських вбиралень

Доброго дня, редакція газети! На сайті  «Шепетівського вісника» минулого тижня було розміщено   суботнє опитування «Чи достатньо у Шепетівці громадських туалетів». І я хочу  поділитися свої думками. Насамперед,  хочу сказати, що у нашому місті громадських туалетів  немає.  Я мешкаю у багатоповерхівці на проспекті Миру у девятиповерхівці.  Щодня мені огидно заходити до під’їзду, де розташована моя квартира. Ледве не на кожному поверсі будинку нагаджено і стоїть страшенний сморід. Одним словом, під’їзд перетворився на громадську вбиральню.

Ми не знаємо, хто і коли заходить у під’їзд. Певно, тихцем пробираються у будинок, тиснуть на кнопку ліфта та обирають потрібний поверх, де тихо. Зробили свою справу – і гайда далі!

Дуже часто сусіди вночі виганяють безхатьків, які пристосовуються у під’їзді ночувати. Адже після них не можна підійти до сміттєпроводу, щоб викинути сміття.

А мешканці сусіднього будинку навіть були змушені поставити грати перед східцями, які ведуть до підвального приміщення, щоб пересічні не гадили.

Подібне коїться чи не в усіх багатоповерхівках на проспекті Миру під час суботнього ринку. До того ж нам допікають у під’їздах безхатьки.  А прибиральниці у вихідні не прибирають, та й загалом метуть і миють у під’їздах рідко.

Але «базарників» можна зрозуміти. Адже громадських туалетів у місті немає, біотуалетів обмаль і там бувають черги. А що робити людині, коли не в змозі зачекати, коли, так би мовити, припекло? Отож бо.

Ми, мешканці будинку, вирішили вдатися до крайніх, проте необхідних заходів. Вирішили своїми силами у наших під’їздах встановити  сучасні металеві двері з кодовим замком і домофоном. Упевнені, що це вирішить наболілу проблему з непроханими гостями.

А от міській владі треба серйозно підійти до облаштування громадських вбиралень. Це питання не вирішується роками, а воно ж життєво необхідне.

Марина В.,

шепетівчанка.

КАРТИНКА З ІНТЕРНЕТУ.

Залиште Ваш коментар
Перевести