ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У подарунок – креативна «екоторба»

У подарунок – креативна «екоторба»

28 переглядів

У День святого Миколая колектив Шепетівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату спільно з вихованцями закладу провели незвичну святкову акцію. Діти пропонували перехожим безкоштовно обміняти їхні поліетиленові пакети на модні «екоторбинки». Рівно півсотні шепетівчан стали власниками «ekobag», які були пошиті руками вихованців МНВК.

 

Робота з розробки проекту з виготовлення «екоторбинок» розпочалася у вересні цього року. Ініціативна група Шепетівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату у складі Маші Томашевської, Лізи Щавінської, Зоріоли Рощиної та Каті Гуменної під керівництвом психолога закладу Ірини Гітченко презентували свій бізнес-план на конкурс Шепетівського міськрайонного центру зайнятості. Отримавши почесне друге місце, розпочали активно працювати над втіленням ідеї у життя.

Спочатку працівники освітнього закладу за власний кошт закупили тканину, фурнітуру використовували ту, яка була на базі комбінату. «Екосумки» шили усі вихованці МНВК, які здобувають професію швачки, а це дві групи учнів 10-11 класів, яких основам швейної майстерності навчає викладач Ольга Шевчук. Собівартість однієї «екоторби» складає 44 гривні.

Найбільше сумок пошили, як не дивно, юнаки, учні 10-класу спеціалізованої школи-інтернату, які розпочали навчання лише з вересня. Це Віталій Щербінін, Дмитро Бібчук, Олександр Кацура та Павло Чубок. Вони шили швидко та якісно. Ентузіазму у хлопців побільшало, коли «екоторби» з логотипом MNVK стали замовляти через Інтернет. Зокрема, «екосумки» з Шепетівки підкорили місто Тернопіль і столицю.

Загалом над виготовленням екологічно чистих сумок працювали не тільки майбутні швачки, а й увесь колектив МНВК: одні учні кроїли, інші – шили, педагоги допомагали з логотипами. Робота «кипіла», і до Дня святого Миколая було виготовлено більш як півсотні сумок ручної роботи.

А у свято вихованці закладу із задоволення пропонували мешканцям обміняти їхній  шкідливий поліетиленовий пакет на зручну брендову сумку. Багато з перехожих були приємно вражені такою акцією та дякували за подарунок.

Матимемо надію, що відтепер щасливі власники «екоторб» користуватимуться винятково екологічною тарою без школи для довкілля.

Залиште Ваш коментар
Перевести