ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У реаліях ринку

У реаліях ринку

26 переглядів

Уже збігло п’ять років, відколи ДП «Шепетівкагаз» на ринку постачання газу та із своїми споживачами у межах м. Шепетівки та Шепетівського району. Саме стільки часу минуло з пори історичного для нього рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних пос­луг й надання підприємству ліцензії на проведення діяльності з постачання у нашому краї «блакитного палива» промисловим споживачам, бюджетним та регіональним організаціям і населенню.

— Незчулися, як за цією «путівкою у життя», спричиненою реформуванням газової галузі, промайнули непрості й випробувальні роки становлення підприємства, сповнені копіткої роботи з удосконалення обліку газу, обслуговування абонентів, надання сервісних пос­луг, — зауважує директор ДП «Шепетівкагаз» ПАТ «Шепетівкагаз» Олександр Хоронжук.
Відзначимо, що підприємство відразу взяло чіткий курс на розширення комунікативних стосунків з абонентами, забезпечення їм сучасних, комфортних умов обслуговування європейського рівня. Саме задля цього у Шепетівці було відкрито Центр обслуговування клієнтів, який надає їм можливість в одному місці отримати необхідну інформацію, заплатити за послуги, зекономивши час.
А головне — за цей час у ДП «Шепетівкагаз» склався невеликий, зате професійний і досвідчений колектив, який зорієнтований на максимальне забезпечення інтересів клієнтів-споживачів. А їх чимало — понад 21 тисяча побутових споживачів, дев’ять релігійних організацій та близько п’яти десятків промислових споживачів і бюджетних установ.
Варто відзначити, що серед населення кількість користувачів зростає рік у рік. У цьому й фактор добробуту від приходу «блакитного палива», й неухильна тенденція до розширення газифікації населених пунктів району. Ну і, звісно ж, для користувачів газу підприємство, яке його постачає, привабливе тим, що прагне дотримуватися вищих стандартів обслуговування, йде у ногу з часом, удосконалює сервіси для клієнтів.
— Хоча ринок газу почав діяти з 2015 року, проте саме цього року, з 1 серпня, він вступив у дію у повній мірі. Як наслідок — продаж газу нині відбувається за ринковими цінами. Одним словом, сьогодні газовий ринок рівняється на українську енергетичну біржу, — каже Олександр Іванович Хоронжук. — Тож щомісяця ціни встановлюються нові. Ми ж докладаємо й будемо докладати зусиль, аби наші споживачі отримували природний газ за якомога дешевшими цінами. У цьому, переконаний, наші спільні інтереси. До речі, на даний час ціна на природний газ (за станом на вересень), який ДП «Шепетівкагаз» постачає населенню, — одна з найнижчих у регіоні. Й хоча сьогодні реалії ринку легкими не назвеш, ми робимо все, аби споживач був задоволений.
Тож з нагоди свята газовиків хочу привітати і колег за покликанням — наших клієнтів-споживачів: нехай «блакитний вогник» приносить всім добробут і зміни на краще!
Володимир НИТКА.
На знімку: директор ДП «Шепетівкагаз» Олександр Хоронжук та (зліва направо) фінансовий директор Надія Коськовецька, бухгалтер Марина Дмитрук, провідний фахівець Світлана Федоренко.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести