Недавно жителю с. Сасанівки  Грицівської ОТГ Йосипу Степановичу Ліневичу виповнилось 90 років. Тож у свій славний ювілей довгожитель приймав щирі вітання від земляків, односельців.

У день його народження, 2 лютого, до нього завітали заступник Грицівського селищного голови Наталія Ленчук, інспектор соціальної допомоги відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Тетяна Савчук, працівники Грицівського будинку культури Тетяна Стецюк та Віктор Плахтій, а також в. о. старости сіл Сасанівки та Крачанівки Олена Возна.

Вітали поважного сельчанина хлібом-сіллю та піснею-віншуванням, аби кожен день дарував йому позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Йосип Степанович Ліневич народився у с. Крачанівці у працьовитій сім’ї колгоспників і все життя його промайнуло у рідному краї. Тут він закінчив школу, сюди ж після служби в армії й повернувся. Практично уся його трудова біографія пов’язана з місцевим колгоспом, у якому працював бригадиром будівельної бригади. Тож розбудовував господарство, яке було знане і врожаями, і виробничими здобутками.

Разом з дружиною, Станіславою Марцелівною, Йосип Степанович звів сімейне гніздечко у Сасанівці. Народили й виплекали двох дітей, дочекались і двох онуків. За свою працьовитість і доброзичливість здобули шану й повагу в односельців.

Тож у знаменний для ювіляра день усі зичили йому многая і благая літ, а ще бажали, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не вичерпувалися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою.

Наш кор.

 

На знімку: в гостях у ювіляра.