ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У середу Кабмін розгляне питання щодо відкриття ринків

У середу Кабмін розгляне питання щодо відкриття ринків

10 переглядів

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив під час онлайн-наради 27 квітня.

«Йдеться про відкриття 281 продовольчого ринку по всій території України, які зможуть функціонувати в режимі не гірше, ніж супермаркети. Тобто з дотриманням жорстких санітарних норм, порушення яких будуть суворо каратися, аж до закриття роботи ринків на певний період», – повідомив Денис Шмигаль.

Для цього Кабмін планує внести зміни до постанови № 211.

Нагадаємо, що останніми днями відбулося кілька спроб українських фермерів привернути увагу влади до свого складного становища, коли через карантин не можуть продати ранні овочі за конкурентними цінами.

«Звідки у країні імпортні овочі, якщо кордони закриті?» — запитують фермери з Херсонщини. За їхніми словами, редиску в них приймають гуртом по 2 гривні, огірки — по 8, а капусту — по 5. Учора вони «ходили по зебрі» через дорогу із жвавим рухом.
Тим часом у суботу, 25 квітня, у місті Кам’янське Дніпропетровської області підприємці силою відкрили ворота двох ринків та почали роботу.
Так само нещодавно у Мелітополі відбулася акція протесту через закриття в умовах карантину ринків, що спричинило втрату багатьма людьми основного джерела заробітку.

У Житомирі, Полтаві та Чернівцях підприємці, котрі торгують на місцевих ринках, теж провели свої акції.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести