ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У Шепетівці 11 інфікованих на COVID-19

У Шепетівці 11 інфікованих на COVID-19

12 переглядів

За станом на 21 липня у м. Шепетівці зафіксовано 11 інфікованих на коронавірусну інфекцію.
— Загалом виявили три різних джерела інфікування. Один ймовірно завезений з-за кордону, оскільки хворий недавно повернувся із заробітків. Друге і третє джерела поширення COVID-19 достеменно не вдалося з’ясувати. Знаємо лише фактичну кількість вже уражених хворобою. Тому не виключаємо, що ці осередки інфікування можуть спричинити появу нових хворих, — повідомляє Микола Кикоть, керівник міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
З 11 інфікованих шестеро лікуються стаціонарно у Хмельницькій інфекційній лікарні. Ще 5 перебувають на амбулаторному лікуванні, тобто не мають симптомних ускладнень. З’явилася також одна нова підозра.
Загалом у м. Шепетівка зареєстровано 26 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19. З них: 11 лікуються, 13 одужали, 2 померли.
Міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації закликає шепетівчан дотримуватися соціальної дистанції та правил карантину.
Нагадаємо, що у Шепетівському районі зареєстровано 21 випадок COVID-19, 18 пацієнтів одужало, троє померло.
У Хмельницькій області, за станом на 21 липня, лабораторно підтверджено 993 випадки коронавірусної інфекції. З них 63 пацієнти — діти, 147 — медпрацівники.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести