ГОЛОВНА СТОРІНКА Людина і законІз зали суду У Шепетівці обрали запобіжний захід чоловікові, підозрюваному у погрозах кандидату в народні депутати

У Шепетівці обрали запобіжний захід чоловікові, підозрюваному у погрозах кандидату в народні депутати

75 переглядів

Шепетівський суд за клопотанням слідчих Шепетівського відділу поліції обрав запобіжний захід мешканцю м. Київ, якого підозрюють у вчиненні погроз на адресу одного з кандидатів у народні депутати по округу № 190.

 

Нагадаємо, 16 липня працівники поліції оголосили чоловікові про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 статті 129 Кримінального кодексу України «Погроза вбивством», та вручили виклик до суду для обрання запобіжного заходу, куди він мав з’явитися 18 липня поточного року. 

Підозрюваний приїхав на засідання, і суд прийняв рішення про обрання йому запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання з обов’язковим носінням засобу електронного контролю. 

Розслідування кримінального провадження триває. Поліцейські працюють над встановленням ще однієї особи, причетної до здійснення погроз кандидату.

Поліція Хмельниччини попереджає: будь-які порушення діючого законодавства, пов’язаного з виборчим процесом чи реалізацією громадянами свого виборчого права, будуть каратися згідно закону. 

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

 © Офіційний сайт Національної поліції: 

https://hm.npu.gov.ua/news/vibori/u-shepetivczi-obrali-zapobizhnij-zaxid-cholovikovi-pidozryuvanomu-u-pogrozax-kandidatu-v-narodni-deputati/

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести