Шепетівка офіційно долучилася до Всеукраїнського проєкту «Озеленення України». Метою якого є привернення уваги до відновлення екосистеми України і планети, а також розвиток екологічної свідомості людей. Зокрема 20 березня в різних населених пунктах України одночасно висадять понад 1 000 000 дерев.

“Ще 2 тижні тому ми подали заявку на участь в проєкті. Нам прийшло підтвердження. Вже отримали меморандум, який плануємо завтра, 26 лютого, публічно підписати. Далі будемо визначити локації міста, які потребують найбільшого озеленення. Їх треба детальніше вивчити та вирішити, що саме там варто посадити і у якій кількості. Попередньо це буде парк, центральні вулиці міста, де бракує дерев, та сквери”, — розповідає заступниця міського голови Наталія Стасюк.

За її словами, головним партнером проєкту у Шепетівці стане Шепетівське лісове господарство. Також залучатимуть спонсорів та меценатів, які допоможуть у придбанні посадкового матеріалу. Розглядають і можливість виділення коштів з міського бюджету.

До участі в проєкті запрошують місцевих підприємців, представників громадських організацій, депутатський корпус та активістів.

Загалом усі учасники проєкту «Озеленення України» спільно планують:

  • висадити 1 000 000+ дерев за 24 години;
  • підтримати протягом року закладення парків та алей в Україні;
  • провести загальнодержавну інформаційно-просвітницьку кампанію серед населення;
  • організувати освітні воркшопи в навчальних закладах різних рівнів;
  • започаткувати міжнародний флешмоб «Озеленення України. Озеленення планети!».

Започаткували всеукраїнський проєкт “Озеленення України” національний проєкт “Книга рекордів України” та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу, “CEO Club Ukraine”.

“Озеленення України» – це масштабний проєкт із багатьма екоакціями та активностями. На жаль, у нас існує декілька міфів. Перший – це те, що ми, українці, не можемо об’єднуватися. Другий – це комплекс меншовартості. Однак я переконаний, що ініціатива висадити мільйон дерев за добу по всій країні не тільки всіх нас об’єднає, але і покаже колективну історію успіху, відкриє щось нове і унікальне, що може вийти на глобальний рівень у формуванні позитивного іміджу України у світі та консолідації українців. Безумовно, за масштабом такий проєкт – перший в Україні”, — зазначає Сергій Гайдайчук, ініціатор проєкт «Озеленення України», президент “СЕО Club Ukraine”.