ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У Шепетівці відбулося перше цього року ЗНО з математики

У Шепетівці відбулося перше цього року ЗНО з математики

12 переглядів

Сьогодні три шепетівських школи приймали учнів для здачі зовнішнього незалежного оцінювання. На відміну від попередніх років, цього разу процес тестування відбувався в умовах карантину. Тому навчальні заклади готували завчасно. Контролювала підготовку комісія, до якої увійшли представники міської ради, Шепетівського районного управління Держпродспоживслужби та міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Всього у Шепетівці створили п’ять пунктів зі складання ЗНО. Це ЗОШ №1, СЗОШ №2, школа-гімназія, НВК №1 та ЗОШ №6.

“Завчасно до початку проведення зовнішнього незалежного оцінювання перераховані навчальні заклади були забезпечені засобами гігієни: рідким милом, одноразовими рушниками та дезінфікуючими рідинами. У день тестування усі учасники проходили температурний скринінг, були у масках, асистенти також мали захисне скло та рукавички. У кабінетах розсаджували не більше, ніж по 12 учасників”, — запевнила Наталія Стасюк, заступниця міського голови.

За її словами, перший день ЗНО пройшов добре, без порушень.

“Головним нашим завданням було — створити безпечні умови. Ми до цього гарно підготувалися, школи були укомплектовані усім необхідним. За підсумками першого дня не було жодного школяра, який би мав завищену температуру. Тому не допущених до ЗНО не було”, — додала пані Наталія.

На тестування з математики приїхали 664 абітурієнти. Це мешканці Шепетівщини, Ізяславщини, Білогірщини та Полонщини. Ще 116 не з’явилися на здачі тестів,  очевидно через звільнення, оскільки не планують далі вступати до вищих навчальних закладів.

Наступне ЗНО відбудеться 30 червня з української мови та літератури.

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести