ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У місті запрацював ярмарок та засяяла головна ялинка

У місті запрацював ярмарок та засяяла головна ялинка

82 переглядів

Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня, у центрі Шепетівки урочисто засвітили вогники на головній ялинці міста та відкрили новорічно-різдвяний ярмарок.

На святкову подію зібралися керівники та мешканці громади.

“Настає новорічно-різдвяний період, коли кожен з вас згадує дитинство та починає мріяти у казку. Цей рік був не простий, він був складний, але я переконаний, що 2021 рік принесе у кожну сім’ю лише щастя. Попереду у нас багато планів та перспектив, але сьогодні ми маємо можливість святкувати та відзначати новорічно-різдвяні свята, які розпочинаються з Дня Святого Миколая. Нехай Святий Миколай принесе злагоду і мир у кожну родину. Зі святом вас!”, — звернувся з вітальними словами під час урочистостей міський голова Віталій Бузиль.

Через пандемію коронавірусу цього року святкова програма була лаконічніша. Проте все ж присутнім подарували декілька виступів від народних аматорських колективів “Ретро” і “Колорит” та театру пісні “Водограй”.

Новорічно-різдвяна атмосфера на площі Шевченка триватиме впродовж усіх зимових свят. Тож мешканців та гостей міста запрошують до гарячого горня кави на ярмарку та до пам’ятного фото поряд з яскравими ілюмінаціями та святковою ялинкою.

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
Перевести