ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У Шепетівці запровадили найсуворіші обмеження «червоного» рівня епідемічної безпеки

У Шепетівці запровадили найсуворіші обмеження «червоного» рівня епідемічної безпеки

42 переглядів

У зв’язку із зростанням захворюваності на території області, Державна комісія з питань ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки.
З понеділка, 2 листопада, до територій з «червоним» рівнем епідемічної безпеки віднесли: міста Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин, Славуту та Шепетівку, а також Білогірський, Віньковецький, Волочиський, Городоцький, Дунаєвецький, Кам’янець-Подільський, Летичівський, Славутський, Старосинявський, Теофіпольський та Ярмолинецький райони. На цих територіях запроваджено низку суворих обмежень. Їхня кількість відрізняється у залежності від епідемічної ситуації.

Найсуворіші обмеження наразі встановлено у Шепетівці та Славуті. Зок­рема, у м. Шепетівці обмежено:
— регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом у міському сполученні, крім перевезення: легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, у яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років; службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;
— посадку пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення;
— приймання відвідувачів суб’єктами гос­подарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів «автоконцертів»;
— приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
— відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального пат­рулювання.
Рішення щодо подальших обмежень буде переглядатися у залежності від динаміки захворюваності наприкінці поточного тижня.

За станом на 3 листопада у Хмельницькій області зареєстровано 18225 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них: 641 – діти, 1301 – медпрацівники, 1052 – працівники освіти.
На лікуванні перебувають 11178 осіб: 975 лікуються стаціонарно, 10203 – амбулаторно. З них: 355 – діти, 667 – медпрацівники. Одужало 6693 осіб (36,7 відсотка від підтверджених випадків), з них: 286 – діти, 629 – медпрацівники. Кількість летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19 в області – 354.
Завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 67,17 відсотка (975 хворих, 392 – підозри).
— У Шепетівській ЦРЛ розгорнуто 130 ліжкомісць для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Наразі лікуються 84 пацієнти з підтвердженою коронавірусною інфекцією та 48 підозр. На кисневій підтримці перебувають 56 осіб, з них 4 хворих у реанімації на апаратах ШВЛ. Окрім цього лікуються 49 пацієнтів з пневмоніями, які отримали негативний ПЛР-тест.
У порівнянні з попереднім тижнем, бачимо, що спаду захворювання немає, спостерігаємо незначне збільшення кількості хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні, — повідомила Валентина Савчук, головна лікарка Шепетівської ЦРЛ.
Загалом у м. Шепетівці зареєстровано 523 випадки коронавірусної хвороби. З них: лікуються – 314, одужали – 194, летальних – 15.
У Шепетівському районі підтверджений 201 випадок COVID-19. З них: лікуються – 120, одужали – 75, летальних – 6.

За даними Центру громадського здоров’я, за станом на 3 листопада в Україні зафіксовано 8899 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них: дітей – 346, медпрацівників – 401). За останню добу госпіталізовано 1207 осіб, летальних випадків – 157 випадків, одужало 5100 осіб.
За весь час пандемії в країні захворіло 411 093 особи, одужало 168 868 осіб, летальних випадків – 7532.
Проведено 3 379 029 ПЛР-тестувань.
За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Києві (789 випадків), Харківській (712 випадків), Хмельницькій (506 випадків), Донецькій (496 випадків) та Житомирській (470 випадків) областях.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести