ГОЛОВНА СТОРІНКА Людина і законІз зали суду У Шепетівці засудили групу злочинців, які займалися крадіжками автомобілів

У Шепетівці засудили групу злочинців, які займалися крадіжками автомобілів

82 переглядів

Також чоловіки причетні до низки інших крадіжок.

Молодики, троє з яких на час скоєння злочинів були неповнолітніми, упродовж 2015-2017 років незаконно заволоділи транспортними засобами на території міст Славута, Нетішин та Шепетівка. Серед викраденого – 8 автомобілів, 3 мотоцикли та 7 мопедів. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

«Також, вони вчинили крадіжки майна, у тому числі з проникненням у квартири. Стороною обвинувачення в суді доведено 39 епізодів злочинної діяльності вказаної групи. Сума спричинених незаконними діями обвинувачених збитків перевищує півмільйона гривень», — йдеться у повідомленні.

У суді доведено винуватість вказаних осіб у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2, 3 статті 185 (крадіжки, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднані з проникненням у житло та інше приміщення), частиною 2 статті 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб поєднане з проникненням у приміщення, що завдали значної матеріальної шкоди) Кримінального Кодексу України.

«Окрім того, одного із обвинувачених, у якого працівниками поліції вилучено кастет, визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 263 Кримінального Кодексу України (носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу)», — додають у прокуратурі.

Вироком Шепетівського міськрайонного суду засудженим, які злочини вчиняли у неповнолітньому віці, призначено покарання у виді позбавлення волі. Одного з них засуджено до 7 років позбавлення волі, двох інших – до 6. Ще одного 22-річного спільника засуджено до 5 років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з випробуванням.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести