Сьогодні у Шепетівці відбулося позачергове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. У результаті було прийнято низку рішень з метою запобігання поширенню на території Шепетівської територіальної громади COVID-19.
Керівникам комунальних підприємств — Шепетівське підприємство теплових мереж, Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство, Шепетівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства, Адміністративно-комунальній інспекції, «Управдому», «Житлофонду» та ОСББ — доручили вжити заходів щодо обмеження прийому фізичних осіб. Забезпечити надання послуг дистанційно.
Керуючому справами, керівникам виконавчих органів Шепетівської міської ради та депутатам — вжити заходів щодо обмеження прийому громадян. Забезпечити надання послуг з дотриманням протиепідемічних заходів.
Пропуск депутатів до адміністративного приміщення Шепетівської міської ради та комунальних підприємств міста — здійснюватимуть лише за посвідченнями депутата. Рекомендують також депутатам міськради обмежити особисті прийоми громадян.
Головам Грицівської, Судилківської, Ленковецької та Михайлюцької територіальних громад, які межують з Шепетівською, рекомендують вжити аналогічних додаткових протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню COVID-19.
Усіх мешканців громади закликають максимально обмежити пересування між населеними пунктами та у громадських місцях без крайньої на те потреби.
За інформацією Шепетівської міської ради