ГОЛОВНА СТОРІНКА Влада та політика У Шепетівці знову запрацювала Координаційна рада з питань підприємницької діяльності

У Шепетівці знову запрацювала Координаційна рада з питань підприємницької діяльності

30 переглядів

Днями у міськраді відбулося засідання Координаційної ради з питань підприємницької діяльності. Участь у зустрічі взяли представники бізнесу, фахівці служби зайнятості та державної податкової інспекції. Востаннє така рада функціонувала ще у 2016 році.

— Сподіваюся, ми співпрацюватимемо не лише у межах Координаційної ради, а й з представниками бізнесу загалом. Органи місцевого самоврядування, і це моя однозначна позиція, повинні підтримувати підприємництво, принаймні не нашкодити його сталій діяльності. Як міський голова, готовий до співпраці та діалогу, — повідомив міський голова Віталій Бузиль.
Під час засідання присутні обговорили впорядкування нормативного регулювання, підвищення ефективності надання адміністративних послуг та можливості заохочення роботодавців. Широкого обговорення набула тема створення сприятливих умов для залучення інвестицій.
Також представники податкової інспекції роз’яснили механізм дії Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України» та списання податкових боргів, наголосили на необхідності використання касових апаратів та зауважили, що з 1 січня розпочалася кампанія з декларування громадянами доходів, одержаних упродовж 2020 року.
— Питання легалізації «тіньової» зайнятості та «тіньової» заробітної плати повинні стати одними з пріоритетних у роботі органів виконавчої влади та податківців, як одне із джерел наповнення бюджету громади, — зауважила начальниця Шепетівської ДПІ Валентина Ординська.
Міський голова запропонував зробити такі засідання регулярними задля ефективної роботи Координаційної ради та своєчасного опрацювання пропозицій.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести