ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У шепетівському пологовому “бейбі-боксів” достатньо

У шепетівському пологовому “бейбі-боксів” достатньо

9 переглядів

Днями під час засідання Кабінету Міністрів було схвалено рішення про виплату 5 тисяч гривень на одного новонародженого замість «пакету малюка».

Це сталося внаслідок скасування Антимонопольним комітетом тендеру на закупівлю бебі-боксів, який оголосили в Мінсоцполітики на початку 2020 року. Програму фактично поставили на паузу, оскільки потрібно знову оголошувати новий тендер.

“Проєктом пропонується ввести цільову компенсаційну виплату в розмірі 5 тисяч гривень, громадянам, у яких народилася дитина, видати спеціальну картку з особливим режимом використання”, — заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Вона зазначила, що на одну новонароджену дитину уряд виплачуватиме грошову компенсацію в розмірі 5 тисяч гривень замість «пакету малюка», щоб батьки самостійно могли купувати товари для дитини. На час реалізації пілотного проєкту будуть встановлені роздрібні точки, в яких можна бути придбати на ці гроші тільки певні товари.

З цього приводу до редакції “Шепетівського вісника” звернулася читачка, яка очікує перші пологи. Пані Оксана попросила допомогти вияснити до чого їй готуватися. 

“У шепетівському пологовому «пакет малюка» продовжують видавати усім породіллям. Щобільше, у нас є достатні запаси на два місяці вперед. Наразі ми не отримували жодних офіційних документів, які б змінювали наявну ситуацію. Можливо, найближчим часом щось і зміниться, але поки що працюємо за звичним алгоритмом”, — пояснила Валентина Савчук, головна лікарка Шепетівської ЦРЛ

Вона також порадила майбутнім мамам з приводу цього питання консультуватися зі своїм лікарем, у якого перебуваєте на обліку. Бо як тільки будуть якісь офіційні зміни, медичні працівники про це обов’язково знатимуть.

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести