ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура У Шепетівський художній школі оновили кабінет

У Шепетівський художній школі оновили кабінет

21 переглядів

Завдяки гранту від Романа Мацоли тут створили

мультимедійний клас

Забезпечити учнів роздатковими інформаційними матеріалами та показати, яким є сучасне мистецтво у різних куточках України та навіть світу. Такою є мета проекту, який вдалося реалізувати завдяки Конкурсу малих грантів ГО «Інститут солідарності Романа Мацоли».

«Ми придбали ноутбук, принтер, мультимедійну дошку та проектор. Тепер забезпечуємо усіх учнів навчальними матеріалами, які самі ж роздруковуємо. Також під час теоретичних занять мандруємо різними віртуальними музеями світу, знайомимося з вітчизняним та світовим мистецтвом. Обираємо своїх фаворитів, переймаємо художні техніки і творимо власні шедеври», — розповідає директор Шепетівської художньої школи Василь Сараєв.

За його словами, нова оргтехніка удосконалила та значно покращила якість навчання у художній школі. Щоб йти у ногу з часом та не відставати від сучасних мистецьких тенденцій, оновлення було просто необхідне.

«Знаходити таланти у дітей та вкладати ресурси у їхній розвиток — це одне з першочергових завдань. Приємно, що реалізовані гранти приносять користь. І діти радіють, що їх підтримують та допомагають реалізовувати творчий потенціал», — наголошує народний депутат України Роман Мацола.

Наразі в художній школі навчається близько 250 учнів. Вихованці регулярно беруть участь у різних мистецьких конкурсах, у яких часто посідають призові місця.

Ніна РЕМІННА.

Залиште Ваш коментар
Перевести