ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У Шепетівці 8.08.2018 року побралося шість пар

У Шепетівці 8.08.2018 року побралося шість пар

36 переглядів

   Вісімка, що символізує безкінечність, стала для шести пар Шепетівщини початком подружнього життя. Чудовий збіг цифр, а саме 8.08.2018 обрали молодята для одруження – цього дня шість пар стало на весільний рушник.

   Першими взяли шлюб милі молодята  Альона Рабощук (21р.) із с. Пашуків і Євген Бродюк (24 р.) із с. Городище. Історія їхнього кохання сповнена палких почуттів уже шість років. Тоді Євген закінчив школу, а Альона була ще ученицею. Чорноброва красуня запала у серце Євгенові, тож молодята стали зустрічатися.

   За період їхнього кохання відбулося чимало – Євген навчався у Києві на помічника машиніста, а у 2016 році закінчив Київський державний економічно-технологічний університет транспорту. Нині Євген працює помічником машиніста у локомотивному депо.

   Наречена закінчила школу, здобула фах фельдшера у Шепетівському медичному училищі. Працює красуня у відділенні анестезіології і інтенсивної терапії Шепетівської ЦРЛ. А цьогоріч Альона отримала диплом Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка Степана Дем’янчука. Сватів з рушником Євген заслав до Альони ще 20 січня. Вирішили, що весілля відбудеться у вересні. Але таку цікаву дату, як збіг вісімок,  пара вирішила не пропустити. Тому взяли шлюб восьмого серпня, а весілля гулятимуть 8 і 15 вересня (у молодого та молодої відповідно).

    — Ми впевнені, що вісімка — це наше кохання до безкінечності, — в унісон сказали молодята.

   Ще одна яскрава і гарна пара одружувалася того дня у Шепетівському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

   Двадцятидворічний Ярослав і на рік молодша від нього Євгенія Григорчак (саме так представилися молодята) приїхали на реєстрацію, як кажуть, при повному параді. Нареченій дуже пасувала весільна сукня зі шлейфом, який допомагали нести маленькі дружки. А жіноча частина гостей одягли пастельні сукні – це було гарно і зворушливо.

   Про себе молодята розповіли, що зустрілися три роки тому у Шепетівці. Обоє пов’язали свою долю з медициною. Після закінчення медучилища Євгенія поїхала працювати у Чернівецьку область, де рік очолювала сільську амбулаторію. За час розлуки і Ярослав, і Женя зрозуміли, що їм погано один без одного, тож відколи Женя повернулася, вони не розлучаються.

   Одружитися вирішили ще у жовтні 2017 року . Саме тоді Ярослав освідчився.

   — А для весілля вибрали цю гарну дату. І дарма, що вона випала на середу – наше кохання не має меж,  — сказала на завершення короткої розмови чарівна наречена. Саме у цю мить їх запросили до зали реєстрації.

   Усім молодятам, які одружилися у цей знаменний день, бажаємо безкінечної любові, мудрості, терпіння і Великого Божого благословення.

Залиште Ваш коментар
Перевести