Зауваження 25-річному онуку щодо гучної музики обернулося для жінки раною і синцем на руці та ушкодженим сухожиллям. Як встановив суд, ввечері 27 листопада минулого року бабуся зайшла до кімнати свого онука, котрий тимчасово жив з нею у Шепетівці, і сказала, що їй заважає відпочивати голосна музика.
Словесний конфлікт закінчився тим, що молодий чоловік силою притис рідну бабусю дверима до шафи ще й вдарив по них ногою. Перелякана жінка, котрій не вперше діставалося від онука, вибігла на коридор. Звідти її, заплакану, забрали до себе сусіди і надали першу медичну допомогу. Поліцію до племінника викликав син потерпілої, якому вона поскаржилася телефоном.
Шепетівський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я), і покарав його 3 місяцями арешту.
До цього покарання суд приєднав ще й невідбуту частину покарання за вироком, винесеним за три дні до цього інциденту, (за ст. 128 КК України – необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження)та остаточно присудив арешт на строк 3 місяці і 25 днів.
До вступу вироку в законну силу обвинуваченого триматимуть під вартою.
ПРЕС-СЛУЖБА АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.