ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво У ШЕПЕТІВЦІ ВРУЧАТЬ КЛЮЧІ ВІД КВАРТИРИ ДИТИНІ-СИРОТІ

У ШЕПЕТІВЦІ ВРУЧАТЬ КЛЮЧІ ВІД КВАРТИРИ ДИТИНІ-СИРОТІ

43 переглядів

Уже незабаром ключі від придбаної у Шепетівці квартири отримає мешканка Ленковець Діана Гордійчук.

Жінка отримала право на забезпечення житлом відповідно до «Порядку та умов надання у  2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа».

«У черзі на отримання квартири я стою уже 10 років. На початку літа мені повідомили, що держава забезпечить мене житлом, однак, окрім слів, справа далі не просувалася. А коли у  село Ленківці завітав  народний депутат Роман Мацола  я звернулась за допомогою до нашого нього і вже через 2 тижні мені повідомили, що квартиру було придбано, і невдовзі мені передадуть усі документи. Я дуже вдячна Роману Мацолі за турботу і впевнена, що вже незабаром я з дочкою зможу переїхати у власну оселю» – розповідає Діана Гордійчук.

Як вдалося з`ясувати журналістам «Шепетівського вісника» на сьогодні Ленковецька громада за державні кошти  придбала однокімнатну квартиру з ремонтом та необхідним устаткуванням в місті Шепетівка. Наразі завершуються процедури з оформлення паперів і уже найближчим часом ключі від  помешкання будуть передані її новій власниці.

Зауважимо, що до кінця року на Шепетівщині за бюджетні гроші буде придбана ще одна квартира для ще однієї дитини-сироти.

Олександр АНДРОЩУК.

Залиште Ваш коментар
Перевести