ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво У Шепетівці запрацював новий Центр обслуговування абонентів ПрАТ «Шепетівкагаз»

У Шепетівці запрацював новий Центр обслуговування абонентів ПрАТ «Шепетівкагаз»

35 переглядів

Заклад облаштовано у форматі «відкритого простору», що дає можливості споживачам оперативно вирішувати всі питання

У Шепетівці зроблено ще один крок до європейського рівня сервісу і комфортного обслуговування громадян. Минулої  п’ятниці, 23 листопада, у місті відбулося урочисте відкриття Центру обслуговування клієнтів – споживачів природного газу. Відтепер побутові споживачі блакитного палива зможуть в середмісті Шепетівки, зі зручною транспортною розв’язкою отримати необхідні послуги, пов’язаних із «газовими» справами.

На урочистій церемонії з відкриття Центру обслуговування клієнтів ПрАТ «Шепетівкагаз» були присутні й споживачі газу (адже заклад газівників одразу ж запрацював у звичному режимі роботи), а також міський голова Шепетівки Михайло Полодюк разом із представницькою делегацією з міськвиконкому, заступник голови районної ради Артур Мовсісян, працівники газової компанії нашого краю, засобів масової інформації тощо.

Відкриваючи захід, директор ДП «Шепетівкагаз» Олександр Хоронжук зауважив, що відкриття Центру обслуговування абонентів – це насамперед вимога часу з новими підходами щодо якості послуг. Й підприємство постійно запроваджує зміни в обслуговуванні, аби покращити якість сервісу для своїх клієнтів.

Міський голова Михайло Полодюк наголосив на важливості появи у місті такого сучасного закладу з надання послуг, бо це, насамперед, турбота про людей, які ці послуги отримують.

— Це, безперечно, важлива подія для нашого міста. Переконаний, що новостворений Центр стане ще одним фактором доброзичливого вирішення важливих питань громади, значно поліпшить умови обслуговування споживачів. Безумовно, для нашого міста це суттєвий крок назустріч якісним змінам на користь шепетівчанам, — сказав міський голова, звертаючись до учасників урочистого відкриття.

Присутні гості та запрошені відзначали значимість облаштування у Шепетівці сучасного Центру обслуговування клієнтів, що є свідченням турботи ПрАТ «Шепетівкагаз» та його голови правління Володимира Турінського про кожного споживача, прагнення газової компанії налагодити взаєморозуміння із кожним своїм клієнтом.

За доброю традицією настоятель Свято-Михайлівського храму, протоієрей  Михайло Мацола освятив новий заклад. З благословення благочинного поважні гості — Михайло Полодюк, Артур Мовсісян та Олександр Хоронжук  перерізали стрічку.

Після церемонії відкриття кожен мав можливість оглянути приміщення Центру. Тут є усе для зручності споживачів: привітні працівники, які допоможуть за потреби скористатися потрібними сервісами та проконсультують з нагальних питань.

У Центрі у повній мірі дотримана головна концепція – комфортні умови для клієнтів, просторі приміщення, зручні зали очікування, доступ до Wi-Fi, можливість скористатися послугами Особистого кабінету, на місці одразу ж зареєструватися у ньому, а також сплатити за послуги. При цьому споживач має максимальний доступ до інформації, яку можна отримати у фахівця або з інформаційних стендів.

— Ми поєднали у просторих приміщеннях Центру весь комплекс послуг газових компаній, —зазначив директор ДП «Шепетівкагаз» Олександр Хоронжук. — Сучасні технології обслуговування та доступність дадуть клієнтам можливість зекономити час, спростити процедуру одержання послуг, а також бути в курсі усіх нововведень. Це новий стандарт обслуговування споживачів природного газу,  можливість для наших клієнтів в одному місці отримати необхідну інформацію, заплатити за послуги і витратити при цьому якомога менше часу. Тепер кожен шепетівчанин зможе оцінити переваги надання послуг у новому, європейському форматі.

Керівництво підприємства газівників на чолі з Володимиром Турінським доклало максимум зусиль, аби було зручно діставатися до нашого Центру задля вирішення усіх своїх «газових» питань.

Також Олександр Хоронжук  зауважив, що запровадження європейських стандартів обслуговування споживачів і забезпечення оперативного діалогу між фахівцями «Шепетівкагазу» та споживачами є пріоритетним для газівників.

На знімках: під час відкриття Центру обслуговування  абонентів ПрАТ «Шепетівкагаз».

Залиште Ваш коментар
Перевести