ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта У школах Шепетівки тимчасово призупиниться навчання

У школах Шепетівки тимчасово призупиниться навчання

4 переглядів

Шостого лютого відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому розглянули питання щодо призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти міста, яке викликане збільшенням захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів. Про це повідомляє Шепетівський міськміжрайонний відділ ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» в листах від 4 лютого 2019 року № 69 та від 5 лютого 2019 року № 74.

За даними лабораторного центру епідемічний поріг не перевищено і на сьогодні становить 15%. Проте, з метою збереження здоров’я дітей і попередження розповсюдження інфекції, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення тимчасово призупинити навчання у всіх закладах загальної середньої освіти міста. Також навчання призупиниться у 4-х позашкільних закладах, інклюзивно-ресурсному центрі та міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.
Отож, карантин розпочнеться 7-го лютого і триватиме до 15-го числа цього місяця.

З відповідним рішенням виконавчого комітету можна ознайомитись за посиланням http://shepetivka-rada.gov.ua/…/Rishennya-vikonkomu-pro-zak…

За додатковою інформацією звертатися до адміністрації школи.

Шепетівська міська рада.

Залиште Ваш коментар
Перевести