Сільська школа… Така далека від великого світу і така близька до рідної землі. З неї починається життя кожної людини. На цій благодатній землі, напоєній запахом рідного дому, народжуються таланти, а навчальний заклад формує підгрунтя для їхнього розвитку.

І найвища оцінка роботи колективу Городнявської школи – щасливі очі дітей, які щодня долають багато кілометрів, щоб поринути у захоплюючу Країну знань.

Тут живуть добрі традиції, працюють різноманітні гуртки, спортивні секції. Наша гордість — призер всеукраїнських і обласних конкурсів, фольклорний ансамбль «Перепілочка» та духовий оркестр. У старшій школі діє система профільного та професійного навчання, учні отримують посвідчення водія категорій «В», «С».

Городнявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад можливостей кожної дитини, джерело знань і духовності. Для цього тут створені належні умови: сучасні кабінети, спортивна зала, естетично оформлена їдальня, кімнати гігієни тощо. У школі тепло і затишно. Цьогоріч замінено частину покрівлі приміщення школи металопрофілем (роботи виконували працівники ФОП А.Г.Шамасуряна).

У пошуках альтернативних джерел опалення ми звернулись до народного депутата України Р.М.Мацоли, який посприяв у придбанні твердопаливного котла. З ініціативи народного обранця, спільно з директором ДП «Шепетівський лісгосп» В.М.Сасюком, з метою економії бюджетних коштів реалізується проект енергозбереження – опалення навчального закладу в осінні та весняні місяці відходами деревини. Тепер паралельно з газовою діятиме котельня і на твердому паливі, для зберігання якого працівники ДП «Шепетівський лісгосп» облаштовують навіс.

Місцева громада на чолі із сільським головою с. Городнявки М.В.Ткачуком підтримує навчальний заклад в усіх починаннях.

Багато років поспіль сприяють розвитку школи депутат Хмельницької обласної ради, директор ПП «МВМ-13» В.М.Мовсісян та депутат Шепетівської районної ради, директор Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства, голова піклувальної ради школи П.П.Трофімчук.

Ефективною є наша співпраця з ТОВ «Агросад-2016» (генеральний директор В.В.Шарко. Постійну допомогу закладу надають директор хлібопекарні В.В.Бабич, директор ТОВ «Голд Форест» А.М.Любицький, ФОП Ю.В.Полодюк та С.А.Гусарук, виконавчий директор ТОВ «Каолін Пром Інвест» П.П.Лебіга, приватні підприємці К.Л.Фіялчук та Б.М.Тимощук.

У зв’язку з виконанням заходів щодо запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська  школа» значно зросла матеріально-технічна база закладу завдяки підтримці начальник управління освіти і культури Шепетівської райдержадміністрації Н.М.Грабельнікової, особливо для навчання учнів першого класу.

А навчальний кабінет для своїх учнів-першокласників естетично оформила старший учитель В.М.Ткачук за сприяння В.М.Мовсісяна та П.П.Трофімчука. Отож маленькі школярики розпочнуть мандрівку до цікавої Країни Знань у своїй чудовій класній кімнаті.

Ми низько вклоняємось та висловлюємо слова вдячності усім, хто з відкритою душею і щирим серцем надає допомогу дітям. Адже це велике щастя, що заклад має багато благодійників, дякуючи мудрості, управлінському таланту і підтримці яких наша сільська школа живе і розвивається на радість дітям і батькам.

В.КРУПНИК,

директор Городнявської

ЗОШ І-ІІІ ступенів.