ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У скляному домі посеред ріки — незабутня відпустка без зайвих витрат

У скляному домі посеред ріки — незабутня відпустка без зайвих витрат

6 переглядів

«Для тих, хто хоче насолоджуватися піснями птахів, плескотом річки, чарами лісу. Тут можна відпочити від щоденної суєти і міських джунглів», — розповідає про будиночок зі скла та дзеркал, який «висить» над річкою Амата, авторка проекту Гундега Скудріна.

Такого котеджу над річкою, звідки зручно спостерігати за навколишньою природою, більше немає ніде у світі. Щоб якнайкраще насолодитися красою води, принадами місцевої флори та фауни, двері будиночка можна легко відкрити. А вбудоване вікно угорі дозволяє ночами спостерігати за зірками.

Цей проект, задуманий кількома вигадливими латвійцями, називається «Пригода в дзеркальному будиночку». Він відкритий для відвідувачів від середини цього літа та триватиме до початку вересня.

Вдень у котеджі, який закріплений на спеціальних «рухливих» линвах, можуть розміститися чотири людини одночасно. Наніч — лише двоє.

«Світ змінився, і ми з ним. Не потрібно шукати чудеса, коли вони знаходяться поряд. У Латвії безліч природних багатств, унікальні природні пейзажі і неповторне літо. Ми хотіли створити проект, який об’єднав би природу і людину. Проект створювався для людей, які шукають єднання з природою і відкриті до нових вражень», — цитує пані Гундегу видання «Delfi».

В. К.

Фото з сайту delfi.lv.


Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести