ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У скверику героям АТО вандали зрізали ялинку

У скверику героям АТО вандали зрізали ялинку

73 переглядів

На території героям АТО невідомі зрізали верхівку майже триметрового дерева. Це була понад 25-річна колюча (або ж «блакитна») ялина. Дерево, з усього видно, зростало ще з кінця минулого століття. 

Орієнтовну суму збитків, завданих довкіллю, наразі важко встановити, зважаючи на той факт, що ялини такої породи ростуть доволі повільно й вони є рідкістю для будь-якого ландшафту. А надто тепер, коли приживлюваність рослин за посушливого клімату наразі є вкрай проблематичною. До речі, дерево торік отримало свій охоронний ідентифікаційний номер.

А про нелегку долю ялинки, яку та перенесла упродовж своєї вегетації, промовисто свідчить навіть вигляд стовбура недавньої красуні.

Варто зазначити, що подібний випадок вандалізму уже трапився у цьому ж скверику з десяток років тому. Тоді невідомі викопали «блакитну» ялину з корінням для якихось потреб посеред літа.

Нагадаємо, що у місті вже з передноворічної пори діють ялинкові ярмарки, де всі охочі за помірними цінами у цілком легальний спосіб можуть придбати новорічні красуні.

Якщо ж зрізати верхівку дерева, воно може згодом загинути взагалі, кажуть фахівці. Та у будь-якому випадку свою естетичну привабливість воно уже втрачає.

До того ж, якщо щороку на Новорічні свята кожен ставитиметься так до рідкісних дерев, не важко уявити, що ми залишимо нащадкам.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести