Судилківський ліцей вперше відсвяткував День знань

 

Цьогоріч шкільні ряди ліцею поповнили 76 першокласників. Нинішні одинадцятикласники привели першачків на святкову лінійку, тим самим розпочавши захід. Вони і стали головними героями цього дня.

З початком нового навчального року школярів привітала директор ліцею Тетяна Регула.

Традиційний перший дзвоник пролунав цього разу по-особливому, його дали чотири пари першокласниць і одинадцятикласників. Майбутні випускники відвели першачків на їхній перший урок.

Проте на цьому свято не завершилось – адміністрація ліцею запросила учнів та гостей на урочисте відкриття футбольного поля із штучним покриттям, перед тим розігравши кілька незвичних лотів між класами.

Переможцям пощастило перерізати стрічку разом із головою сільської ради Тетяною Котик, взяти участь у майстер-класі з чирлідингу від адміністрації закладу, забити гол з центра поля разом із депутатом обласної ради Врамом Мовсісяном тощо. Як пояснила директор ліцею, суть лотів полягала у популяризації здорового способу життя.

Після цього школярі вирушили на уроки до оновлених класів, адже протягом трьох років триває ремонт закладу. За цей час відремонтували та утеплили фасад, покрівлю, мережу опалення, систему водопостачання, каналізації, вентиляції та зовнішнього освітлення.

— До послуг учнів світлі, просторі класи, сучасні меблі, мультимедійне обладнання, мотивуючий простір, медіатека, ресурсна кімната і сучасний спортивний майданчик, — зазначила Тетяна Регула. — Справді, це Нова українська школа.

Руслана МУШТИН