ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У творчий дует об’єднала… війна

У творчий дует об’єднала… війна

2 переглядів

Олена Іськова-Миклащук — українська поетеса, член Національної спілки письменників України, авторка двох збірок, лауреат конкурсу «Коронації слова».

В’ячеслав Купрієнко – відомий бард, виконавець авторських пісень, лауреат фестивалю «Пісні народжені в АТО», який «пройшов» Афган, а коли в Україні розпочалась війна — дав не одну сотню концертів на передовій.

Вони познайомилися, як це нині популярно, у одній із соціальних мереж — В’ячеслава «зачепив» проникливий вірш Олени «А небо теж ховається в окопах..» і він вирішив покласти його на музику. Символічно, що для шепетівчан прем’єра композиції відбулася у музичній школі. Пісня звучала неабияк зворушливо.

Та вона була не одна. Насправді, усі, хто завітав на захід отримали унікальну можливість насолодитися творчість людей, які випромінюють світло. В’ячеслав під акомпанемент гітари заспівав понад десяток ліричних пісень. У перервах, коли налаштовувався на виконання чергової композиції, розповідав про себе, ділився спогадами про війну в Афганістані.

Гірку тему війни, оспіваної у віршах, продовжила Олена. Поетеса артистично декламувала власні поезії. У кожному рядку відчувалися біль, хвилювання, страх, які жінка пережила сама, коли чекала з «неоголошеної» війни свого чоловіка.

Близькі по духу, наче сестра та брат, Олена Іськова-Миклащук та В’ячеслав Купрієнко, засіяли у небайдужих серцях зернятка любові до рідної землі, поваги та шани до українських солдатів, які щодня ризикують власним життям.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести