ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Учителька Ольга Гладій працює на майбутнє

Учителька Ольга Гладій працює на майбутнє

80 переглядів

У кожної людини у житті є перший вчитель. Він не лише вчить читати, писати, рахувати, а є справжнім старшим другом, наставником. Робота педагога – велика праця, для якої необхідно мати терпіння, наполегливість, прагнення навчати та навчатися.
Такою вчителькою і є Ольга Володимирівна Гладій, яка працює у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 ім. Валі Котика. Нині вона навчає учнів другого класу.
«Справжній вчитель повинен працювати на майбутнє» — цей вислів сповна відображає педагогічний стиль Ольги Володимирівни. Кожен її урок — неповторний. Дітям цікаво усе, про що розповідає вчителька. А вона вигадує все нові форми спілкування зі своїми вихованцями.

А недавно Ольга Володимирівна Гладій взяла участь в обласній виставці «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» і посіла перше місце.
Розроблений нею посібник «Математика першокласників у LEGO-міс­ті» корисний, сучасний і творчий. У ньому вчителька запропонувала завдання, які спрямовані на розвиток логічного мислення, уваги, просторової уяви та математичних навичок обчислень. Вправи, приклади та творчі завдання відповідають діючій програмі з математики для 1-го класу. Це творчі задачі, де учням пропонується поринути у захоплюючий світ Лего-школи, де замість звичайних цифр можна побачити цеглинки Лего та вирішувати завдання разом з Лего-чоловічками.
Вітаємо Ольгу Володимирівну з перемогою і бажаємо їй успіхів та натхнення!
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести