ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Учителька, яка креативно пояснювала уроки, читаючи реп, мусила звільнитися з рідної школи

Учителька, яка креативно пояснювала уроки, читаючи реп, мусила звільнитися з рідної школи

173 переглядів

Недавно Ольга Халепа розповіла в інтерв’ю телеканалу «Simon», що вже не працює в рідній загальноосвітній школі на Харківщині, де викладала 13 років поспіль. Яка причина? Пояснила, що там «блокували всі мої починання, проекти, відчувала пресинг».

Про вчительку біології зі села на Харківщині Ольгу Халепу торік заговорила вся Україна, адже вона в умовах карантину змогла «віртуалізувати» занудні шкільні уроки так, що її предмет став найулюбленішим серед багатьох вихованців.

Педагогиня виходила «на природу» й записувала відео, де мовою репу пояснювала новий навчальний матеріал. Далі монтувала ролики й виставляла їх на своєму каналі в Ютубі.

Дистанційний реп-урок Ольги Халепи з біології для 6 класу «Екологічні групи рослин»

За креативний підхід до навчання пані Ольгу торік було визнано кращою вчителькою України.

Дистанційний реп-урок Ольги Халепи з природознавства для 5 класу «Ґрунтове середовище існування»

Втім, деякі з колег освітянки не сприйняли її реп-уроки й почали з неї булінгувати. Отож, пані Ольга 3 вересня 2020 року звільнилася, маючи за плечима тринадцятирічний досвід праці в школі свого рідного села.

«Коли в колективі знущаються, і адміністрація весь час пресує, ти просто ставиш крапку, пишеш заяву і йдеш», – пояснила Халепа.

Десятки людей із обуренням сприйняли таку новину й запекло коментують її у соціальних мережах.

Валентина Секіріна написала: «У нас була вчителька, котра навчала англійській мові, виконуючи джаз. І це було прекрасно».

Надія Мельничук висловила свою думку: «Мабуть, колеги не дотягували до її рівня, от і заздрили». 

Павло Костюк зазначив: «Українським школам потрібні не вчителі, а раби, щоб виховувати рабів, затурканих і сірих мешканців «території».

В. К.

Залиште Ваш коментар
Перевести