ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта «Учителем року» у номінації «географія» визнано Наталію Швець

«Учителем року» у номінації «географія» визнано Наталію Швець

29 переглядів

З метою популяризації фахової педагогічної майстерності та підтримки творчої праці вчителів упродовж грудня–січня тривали I та II етапи Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019» у п’яти номінаціях: «Захист Вітчизни», «Географія», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу», «Основи здоров’я».

До завершального, другого (обласного) етапу долучилися 77 педагогів об’єднаних територіальних громад, районів, міст, зокрема м. Шепетівки та району.

У номінації «Географія» свою професійну майстерність демонстрували 23 учасники, «Захист Вітчизни» – 16, «Французька мова» – 3 педагоги. Вперше в історії конкурсу освітяни змагалися у номінаціях «Основи здоров’я» (25) та «Вчитель інклюзивного класу» (10).

Журі підготувало для них наступні випробування: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота»,«Методичний практикум», «Проект» і «Урок».

Приємно зазначити, що за підсумками конкурсу перемогу у номінації «Географія» отримала педагог із Шепетівського району — вчитель Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Наталія Василівна Швець. А друге місце здобула вчителька географії Шепетівської ЗОШ № 4 Оксана Анатоліївна Стойко. Вітаємо!

Залиште Ваш коментар
Перевести