ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ УГКЦ надає у безоплатне користування кисневі концентратори

УГКЦ надає у безоплатне користування кисневі концентратори

43 переглядів

Кам’янець-Подільська Єпархія Української Греко-Католицької Церкви на кошти жертводавців закупила 5 кисневих концентраторів. Медичне обладнання передали на парафії, де займаються душпастирством у лікарнях. Зокрема два апарати залишились у м. Хмельницькому, один у м. Кам’янець-Подільському, один у м. Городку та один у м. Шепетівці. Тепер будь-який потребуючий мешканець Хмельниччини може звернутися до священника УГКЦ та за направленням свого лікаря отримати у безоплатне користування кисневий концентратор.

“Церква відповідає на виклики пандемії і дбає про здоров’я потребуючих людей, тому правлячий Архієрей Кам’янець-Подільської Єпархії УГКЦ, кир Іван Кулик ініціював закупівлю та розповсюдження 5 кисневих концентраторів. Ці апарати вкрай необхідні у час пандемії Covid-19 та допомагатимуть хворим, котрі потребують процедури дихання чистим киснем”, — зазначають у Кам’янець-Подільській Єпархії УГКЦ.

У Шепетівці кисневий концентратор буде на балансі місцевої парафії УГКЦ. Отримати його зможе будь-який мешканець для користування у домашніх умовах, навіть якщо він не є парафіянином УГКЦ, але тільки під наглядом лікаря.

“Так буває, що людина вже пролікувалася у лікарні, її виписують додому, але вона все ще потребує кисневої підтримки. Кисневий концентрат — досить коштовний. Не кожен може дозволити собі його придбати. Але тепер такий апарат можна безоплатно взяти з парафії додому і користуватися поки рекомендуватиме лікар. Або ж його можуть взяти ті, хто не матиме ускладненої форми коронавірусу, але знову ж таки за рекомендацією лікаря потребуватиме додаткового кисню”, — пояснює отець Василь Боднар, настоятель Шепетівської парафії УГКЦ.

За його словами, допомога Єпархії УГКЦ в напрямку боротьби з пандемією п’ятьма кисневими концентраторами не обмежиться.

“Звичайно такої кількості апаратів на область — замало. Але це наша перша ініціатива. На майбутнє плануємо цю кількість збільшити і таким способом розвантажити відділення лікарень від пацієнтів, які можуть продовжувати лікування амбулаторно, тобто вдома. Тож на цю справу не відмовляємося від будь-яких пожертв небайдужих”, — додає отець Василь Боднар.

Для отримання кисневого концентратора у Шепетівці необхідно звернутися до отця Василя у Храм святих мучеників Бориса і Гліба або ж за телефоном 067-311-10-53.

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести