ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Українці матимуть у червні чотири вихідних

Українці матимуть у червні чотири вихідних

7 переглядів

На перший місяць літа в Україні за календарем припадає 10 днів офіційних вихідних і свят. Відповідні норми передбачені Кодексом законів про працю та розпорядженням Кабінету міністрів України № 1-р від 11.01.2018 р., повідомляє «УНН».

«У четвер, 28 червня, Україна відзначає державне свято — День Конституції. З метою створення сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів, а також раціонального використання робочого часу пропонується зробити вихідним днем ​​п’ятницю, 29 червня», – йдеться у розпорядженні. У зв’язку з цим Кабінет міністрів рекомендував перенести робочий день із п’ятниці, 29 червня, на суботу, 23 червня.

У підсумку українці отримають чотириденні вихідні – з 28 червня по 1 липня. У підсумку неробочий час у червні виглядає так: 27 червня – передсвятковий день, скорочений на 1 годину; 28 червня – День Конституції України (у цьому році випадає на четвер); 29 червня – перенесений вихідний день із суботи; 2, 3, 9, 10, 16, 17, 24, 30 червня – вихідні суботи та неділі.

До слова, 1 липня – також вихідний, оскільки у цьому році випадає на неділю.

Залиште Ваш коментар
Перевести