ГОЛОВНА СТОРІНКА Людина і законКримінал УПІЙМАЛИ НА ХАБАРІ!

УПІЙМАЛИ НА ХАБАРІ!

5 переглядів

ПРАВООХОРОНЦЯМИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ВИКРИТО КЕРІВНИКА ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ ТА ЙОГО ЗАСТУПНИКА, ЯКІ ЗА СПРИЯННЯ В УМОВНО-ДОСТРОКОВОМУ ЗВІЛЬНЕННІ ЗАСУДЖЕНОГО ВІД ВІДБУВАННЯ ПОКАРАННЯ ВИМАГАЛИ ТА ОДЕРЖАЛИ 3 ТИС. ДОЛАРІВ США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИ
Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення корупційних правопорушень та притягнення винних до відповідальності.
Учора, 23 лютого, за процесуального керівництва прокуратури області співробітниками Управління Служби безпеки України в області під час одержання неправомірної вигоди викрито керівників однієї з виправних колоній Хмельниччини.
Встановлено, що за сприяння в умовно-достроковому звільненні засудженого за умисне вбивство від відбування покарання керівник установи та його заступник вимагали надати їм неправомірну вигоду в розмірі 3 тис. доларів США.
Під час одержання обумовленої суми хабара від матері засудженого заступника начальника установи виконання покарання викрито «на гарячому» та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Неправомірно одержані кошти вилучено.
Його керівника затримано в службовому кабінеті.
За вказаним фактом слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в області здійснюється досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб).
Нині проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.
Також, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманим особам запобіжного заходу.
ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ ПРЕС-СЛУЖБИ ПРОКУРАТУРИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести