ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ УСЕ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ…

УСЕ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ…

21 переглядів

Для Інни Кочергіної — відмінниці навчання, учениці  11-А класу (ІІ-А курсу) профілю іноземної філології Шепетівського НВК № 1 ім. Героя України Миколи Дзявульського — цей навчальний рік став доволі насиченим, багатим на здобутки і перемоги. І усі досягнення юної ліцеїсти — це результат її наполегливості, цілеспрямованості й невтомної щоденної праці.

Протягом 2017–2018 навчального року Інна здобула перше місце на обласному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка, третє — в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика та посіла друге місце в області на конкурсі-захисті наукових робіт членів МАН (секція «Літературна творчість»).

Високі знання Інна продемонструвала на обласному етапі олімпіади з російської мови та літератури, отримавши заслужене перше місце.

Крім того, працьовита ліцеїста знаходить час і можливості брати участь у літературних конкурсах – учнівської творчості «Єднаймося, брати мої» (перше місце у області), Всеукраїнському творчому конкурсі «Малюнок, вірш, лист до мами»), а також Міжнародному літературному конкурсі «Молода коронація» і конкурсі читців.

До того ж, Інна любить поезію, вірші. З Божого благословення та духовного натхнення вийшло уже п’ять збірок юної поетеси, дві з них останнім часом — «Павутиння думок», «За покликом Шевченкового слова».

Свій неповторний шарм, чудову дикцію Інна використовує, будучи ведучою на заходах у ліцеї, а також у програмі місцевого телебачення «Like TV» «Мамо, я в ефірі», у телепроектах «Авторський простір» та «Дебатний клуб».

Цього року Інна уже стане випускницею народного аматорського ансамблю спортивно-бального танцю «Віват», що діє при міському будинку культури.  Член учнівського парламенту школи, наполеглива і працьовита, Інна Кочергіна робить лише перші кроки у своє майбутнє. Тож для неї усе тільки починається…

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести