Двадцять дев’ятого серпня Указом Президента України від 23 серпня ц. р. запроваджений День пам’яті захисників України, бо саме 29 серпня 2014 року найбільше загинуло бійців, добровольців під Іловайськом, а потім — у Донецькому аеропорту, під Дебальцевим.

Цього дня, об 11-й годині, біля пам’ятного знака загиблим шепетівчанам – воїнам АТО – відбувся мітинг з метою вшанування наших захисників. Ведучий заходу зачитав указ про встановлення Дня пам’яті захисників України.

Заступник міського голови Шепетівки Н.Стасюк у своєму виступі зауважила, що вже п’ять років триває на території України війна, маємо сотні загиблих бійців, які віддали своє життя за наш спокій, за Незалежність рідної Вітчизни.

— Славиться героями і наш край, тому ми не маємо права забувати про них, бо вони боронили і до сьогодні стоять на сторожі рідної землі від кремлівських окупантів.

Хвилиною мовчання присутні на заході вшанували воїнів, які полягли на Сході України. Присутні поклали квіти до пам’ятного знака із викарбованими на ньому іменами героїв.

Панахиду за мужніми воїнами відправили священники різних релігійних конфесій. Вони молилися за вічну пам’ять і блаженний спокій наших героїв, які полягли у боях за Україну, за що уславилися навіки-віків, стали небесними ангелами-охоронцями.

Наш кор.