ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Успіх шепетівських освітян

Успіх шепетівських освітян

6 переглядів

Недавно поблизу села Стригани Крупецьої ОТГ Славутського району відбулись традиційні змагання з пішохідного туризму серед працівників закладів освіти Хмельницької області «Листопад–2018». 

На змагання прибуло 14 команд із міст, районів та ОТГ Хмельницької області. Серед них — і збірна команда педагогічних працівників закладів освіти Судилківської сільської ради у складі В.М.Яворського, Т.Г.Яцишиної, Н.В.Швець (Городищенська ЗОШ), В.В.Нижньої, Н.В.Швець (Городищеський ДНЗ), О.В.Яворського, В.І.Чорного (Серединецька ЗОШ), М.Б.Швець, А.П.Шиманюка, О.І.Загоруйко (Судилківська ЗОШ), С.Ю.Сверчевського (Великомедведівська гімназія).

Упродовж п’яти днів наші земляки змагалися на дистанціях «Командна смуга перешкод» та «Крос-похід», взяли участь у конкурсі «В’язання вузлів», «Розпалювання багаття» та «Спортивне орієнтування», де постійно були у трійці лідерів.

Так, на дистанції «Командна смуга перешкод» команда Судилківської сільської ради у складі В.М.Яворського, О.В.Яворського, М.Б.Швець, А.П.Шиманюка, В.В.Нижньої, В.І.Чорного посіла почесне третє місце, поступившись лише командам із міст Славути та Хмельницького.

Важкою, та цікавою цьогоріч була дистанція «Крос-похід», де вчителям потрібно було продемонструвати не лише навички тактичної й технічної підготовки, але й здолати за певний час понад 9 км горбистої місцевості. І на цій дистанції команда Судилківської сільської ради була серед лідерів, виборовши почесне третє місце.

Серед членів команди, які захищають честь клубу «Меридіан» та Судилківської ОТГ  були як досвідчені освітяни, кандидати у майстри спорту України (В.В.Нижня, О.В.Яворський, В.М.Яворський), так і початківці (О.І.Загоруйко, А.П.Шиманюк, В.І.Чорний). Тож досвід, навички, ентузіазм та прагнення до перемоги дали свої результати. Команда Судилківської сільської ради у загальному заліку посіла третє місце, поповнивши колекцію кубків і медалей ще одним комплектом нагород.

Приємно, що вкотре чемпіоном області у конкурсі «В’язання вузлів» став вчитель фізичної культури Серединецької ЗОШ О.В.Яворський, який найякісніше та найшвидше  серед освітян в’яже туристичні вузли. Справжнім приємним відкриттям для спортсменів стала вихователька Городищенського ДНЗ В.В.Нижня, яка увійшла до трійки лідерів, швидко і якісно провівши «Спортивне орієнтування» на своїй дистанції.

Команда туристів-освітян щиро дякує тренеру, керівнику гуртка Городищенської ЗОШ В.М.Яворському за проведену роботу з технічної підготовки до змагань та проведення тренувань на базі Городищенського туристичного клубу «Меридіан», директорам освітніх закладів — Л.А.Кушнір, В.А.Мнюху, Т.А.Регулі, А.С.Кравчук, Н.В.Лінник, а також  Судилківській сільській раді на чолі Т.М.Котик за фінансову допомогу і підтримку.

Призери змагань «Листопад–2018» були нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, грамотами Управління молоді та спорту Хмельницької ОДА, дипломами та призами обласної організації профспілки працівників освіти і науки, кубками та медалями від обласного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Н.ШВЕЦЬ,

представник команди, вчитель

географії Городищенської ЗОШ.

 

На знімку: команда шепетівчан — призерів змагань.

Залиште Ваш коментар
Перевести