На столичному легкоатлетичному манежі  24 та 25 листопада мірялися силами у майстерності атлети бойового самбо з усієї країни. Адже саме у ці дні у м. Києві відбулися змагання на Кубок України з цього виду спорту серед юнаків 2002–2011 років народження.

У змаганнях, організатором яких була Федерація бойового самбо України за підтримки Міністерства молоді та спорту, взяли участь загалом 365 спортсменів із дев’ятнадцяти областей України, серед яких і Хмельницька.

 

Після урочистої церемонії відкриття, на якій прозвучали вітальні слова видатних спортсменів — олімпійського чемпіона з бойового самбо Вадима Гутцайта, президента Федерації бойового самбо України Єльхана Валієва та інших — розпочалися видовищні й безкомпромісні поєдинки самбістів.

Вельми вдалим у змаганнях був виступ спортсменів збірної команди Хмельниччини, яка завоювала три срібних та чотири бронзових медалі. Серед призерів Кубку України з бойового самбо є і наші земляки — вихованці Шепетівського спортивного клубу  «Пересвєт», які здійснили вагомий внесок у командний успіх.

Так, Богдан Монах, який виступив у ваговій категорії 68 кг, посів друге місце. А Ілля Рудіч (вагова категорія 33 кг) та Олександр Корецький (вагова категорія +74 кг) вибороли треті сходинки переможного п’єдесталу.

Спортсменів до виступів готували тренери Олександр Марчук, Олег Рудіч, Станіслав Кушик, Дмитро Дмитрач, Вадим Будзихівський.

І цього разу успішний виступ самбістів став можливим завдяки меценатській підтримці Почесного президента Федерації бойового самбо Хмельницької області, голови Ради директорів корпорації «Сварог Вест Груп» Микола Агаркова. 

На знімку: команда юних земляків на Кубку України з бойового самбо.