У рамках Всеукраїнської акції флешмобів «Усиновлення — це любов назавжди», з нагоди Дня усиновлення, який відзначався 30 вересня, служба у справах дітей Шепетівської міської ради організувала фотовиставку «А ми вже створили прийомні сім’ї».

 

У нашому місті, починаючи з 2006 року, створено шість прийомних сімей. На даний час функціонують чотири. Це сім’ї Людмили Петрівни та Валерія Миколайовича Шишових, Ольги Володимирівни та Владислава Миколайовича Вознюків, Олени Михайлівни та Сергія Вікторовича Сахненків та Тетяни Миколаївни Шевчук, у яких виховуються 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Крім цього у 35 сім’ях шепетівчан проживають 42 усиновлені дитини. У зв’язку із збереженням таємниці усиновлення ми не можемо назвати їх. Проте знаємо, що дітки у них щасливі.

Дитинство — найважливіший період у житті людини. Саме у цей час вона повинна мати родину, жити в атмосфері добра і любові.

Саме таку атмосферу випромінюють фотографії, представлені на виставці. Адже на них відображено динамічний розвиток дітей, зміни у їх зовнішності, уподобаннях, інтересах, захопленнях. Веселі і щасливі, усміхнені і радісні, оточені турботою прийомних батьків — ось підсумок їхнього перебування у прийомних сім’ях.

З метою заохочення мешканців міста до влаштування дітей у сім’ї працівники служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, волонтери спільно з колегами із Шепетівської райдержадміністрації провели акцію вуличного інформування громадян, під час якої роздавали листівки «Усиновіть дитину, подаруйте їй Сонце!». Також в акції взяли участь і прийомні сім’ї з дітьми, яким від Шепетівської міської ради були вручені солодкі подарунки.

К.КУПРАЦЕВИЧ,

начальник міської служби

у справах дітей.