Мешканці м. Шепетівки, починаючи з 1 квітня, платитимуть за воду більше. Таке рішення було ухвалене на засіданні виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Про це повідомила пресслужба Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.
Згідно з рішенням № 86 від 18 березня 2021 року щодо встановлення тарифів та затвердження структури тарифів на централізоване водопостачання, на централізоване водовідведення, на централізоване водовідведення для суб’єктів господарювання у сфері централізованого водовідведення для Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства встановлено нові тарифи:
— на централізоване водопостачання – 22,20 грн. за куб. м.,
— на централізоване водовідведення – 21,92 грн. за куб. м.,
— на централізоване водовідведення для споживачів, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водовідведення, – 19,89 грн. за куб. м.