ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ В інтернаті на Хмельниччині виявили масштабний спалах Covid-19

В інтернаті на Хмельниччині виявили масштабний спалах Covid-19

11 переглядів

Загалом у закладі інфіковано 76 осіб, більшість з яких – пацієнти

 

В Кривчицькому психоневрологічному інтернаті на Хмельниччині зафіксували масштабний спалах коронавірусу. Про це йдеться у повідомленні на сайті Хмельницької ОДА.

З 90 співробітників інтернату зараз працюють тільки 26. Загалом у закладі інфіковано 76 осіб, більшість з яких – пацієнти. Госпіталізація поки що потрібна була тільки п’ятьом хворим, їх забрали в обласну інфекційну лікарню. Всього в інтернаті перебувають 164 пацієнти.

«На сьогодні маємо на території 76 підтверджених випадків Covid-19 … Стан хворих на цей момент задовільний. Немає ніяких карантинних порушень. Перебуваємо на обсервації. Є проблеми з персоналом, вони не витримують емоційного навантаження і просто залишають робоче місце. Нас залишилося тільки 26 осіб, які згодні працювати і рухатися далі. Завтра очікуємо ще 120 результатів тестів», – повідомив директор інтернату Юрій Шубарський.

Наразі встановлюються обставини, що спричинили спалах, вирішується питання щодо заходів, які необхідно вжити, аби запобігти подальшому поширенню хвороби, а також питання щодо організації надання медичної допомоги хворим та їх можливої подальшої госпіталізації до лікувальних закладів.

Нагадаємо, через цей спалах кількість хворих у Хмельницькій області за останню добу зросла з 645 до 724.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести