ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Важливо дякувати матерям, які не тільки дарують життя, а зі зброєю у руках його захищають

Важливо дякувати матерям, які не тільки дарують життя, а зі зброєю у руках його захищають

18 переглядів

За декілька сотень кілометрів, на одному з полігонів, військовослужбовці шепетівського зенітно-ракетного полку сумлінно несуть свою службу. Разом з ними там перебуває військовий капелан отець Василь Боднар, щоб морально та духовно підтримувати наших солдатів, супроводжувати їх своєю молитвою та у разі потреби завжди вислухати і допомогти.

Так зійшлося, що свято День матері жіночий колектив шепетівського полку змушений зустрічати далеко від своїх рідних. Аби їх підбадьорити та подарувати частинку приємних емоцій, військовий капелан спільно зі службою морально-психологічного забезпечення вирішили привітати жінок-військовослужбовців.

“Разом із заступником командира з морально-психологічного забезпечення Дмитром Тіщенком ми привітали жінок з їхнім Днем матері. Дуже важливо не забувати їм дякувати за важку працю та любов. Ці жінки не тільки дають життя, а сьогодні зі зброєю у руках його захищають. Практично стоять на сторожі своїх дітей і цілої нашої неньки-України”, — пояснює отець Василь Боднар, військовий капелан.

Для отця Василя це вже 7-ма поїздка, але на офіційній посаді військового капелана перебуває вперше. До цього їздив лише як капелан-волонтер.

“Наша шепетівська парафія Української Греко-Католицької Церкви вже не вперше підтримує військових на Сході. І свято Матері для парафіян завжди було особливими. Ми навіть маємо традицію. Щороку чоловіки парафії збиралися невеличкими коштами, щоб придбати квіти і привітати наших матерів. Але оскільки цього року через карантинні обмеження практично не змогли організувати святкову зустріч, то вирішили ці кошти перенаправити на вітання та святкові квіти для жінок-військовослужбовців. Тих найкращих матерів, які є не лише берегинями домашнього вогнища, а й стоять на варті мирного неба цілої України”, — розповідає отець Василь.

Ця поїздка для шепетівських військових виявилася особливою також і через пандемію коронавірусу.

“Ми дуже швидко і оперативно облаштували свій побут для проживання. У нас тут є все необхідне, в тому числі маємо духовний центр — каплицю та звели поряд хрест. Тобто зробили все можливе, щоби віддано та відважно нести обов’язок Батьківщині”, — ділиться військовий капелан.

Отець Василь також додає, що з ними постійно працює медична служба від військової частини, яка слідкує за санітарною гігієною.

“Дякуємо допомозі шепетівським парафіянам УГКЦ та волонтерам з Хмельницького, які передали військовим медичні маски та дезінфікуючі розчини для рук. Весь склад шепетівського полку старанно дотримується карантинних заходів. У всіх є розуміння небезпеки інфікування, тому хочуть бути здоровими”.

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести