Якщо ви хочете, щоб ваша дитина мала хорошу пам’ять, гарних друзів та уміла працювати у колективі, була реалізованою, всебічно розвинутою і відкритою – приведіть її у театральний гурток.

Дитячу театральну студію «Дивовижні» ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­міського будинку культури заснувала рік тому, у жовтні 2018 року, молодий режисер Юлія Рабчевська. Основний склад студійців – діти шкільного віку (від 6 до 17 років). Разом з тим студія працює з метою виховання саме наймолодших акторів. Адже молодь та дорослі мешканці міста уже багато років реалізовують свої акторські здібності у народному аматорському молодіжному театрі «Браво».

Заняття у театральній студії «Дивовижні» дають школярам можливість стати творцями казкового світу, бути учасниками усіх найбільших заходів у місті, з раннього дитинства виховувати сценічність та органічність.

Студійці пробують себе у ролях різних персонажів, імпровізують. Разом з педагогом розігрують різні казкові сюжети, навчаються керувати емоціями і почуттями, діяти у пропонованих обставинах. Юні актори навчаються бути у центрі уваги, розвивають навички співпраці у колективі.  

Керівник не ставить перед собою завдання, щоб усі учасники театральної студії стали професійними артистами, але обов’язково – творчими, мислячими особистостями. Адже заняття у театральній студії впливають на загальний розвиток, допомагають віднайти своє творче «я».

Наразі у репертуарі колективу вже є кілька постановок. Так, дебютом для акторів аматорів  стала постановка музичної казки «Новорічний бал для Попелюшки» (за мотивом казки Шарля Перо). Далі працювали над вивченням фольклору: інсценізація фольклорної замальовки «Хазяйство» Олени Пчілки (молодша група) та української народної казки «Язиката Хвеська» (середня група). А на літні канікули пішли відпочивати після прем’єри масштабної постановки сімейного мюзиклу «Крихітка Енні» за мотивами бродвейського мюзиклу.

Нині юні артисти продовжують плідно працювати над новим репертуаром, це буде театральний номер «Власною персоною» (із п’єси М.Старицького «За двома зайцями»).

Отож, студійці розвивають свій акторський талант, з радістю беруть участь у заходах нашого міста. А недавно колектив заявив про себе на обласному фестивалі театральних колективів «Подільська сцена», де здобув друге місце.

Вікторія ТАЛІМОНЧУК,

директор міського

будинку культури.