ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Веде у світ науки і добра

Веде у світ науки і добра

58 переглядів

Українська школа буде успішна, якщо до неї прийде успішний вчитель. Він – успішний вчитель і фахівець – вирішить дуже багато питань щодо якості викладання, обсягу домашніх завдань, комунікації з дітьми та адміністрацією школи. До дітей має прийти людина-лідер, яка може вести за собою, яка любить свій предмет, яка його фахово викладає.
І саме такою є вчителька початкових класів школи-гімназії Світлана Олександрівна Олійник. Вона одна із перших торує шлях Нової української школи.
Світлана Олександрівна не просто вчить дітей, вона вчить їх просто. Їй притаманна щирість, доброзичливість, творчість, повага та любов до дітей. Кожен її урок веде вихованців у світ науки, добра, вчить здобувати знання. Під керівництвом педагога діти створюють проєкти, моделюють ситуації, ведуть дослідження, експериментують.
Це учитель від Бога — чуйний, інтелігентний, тактовний, енергійний, люблячий дітей. А ще Світлана Олександрівна — партнер, ментор, новатор, модератор. Вона — справжній вчитель, висококваліфікований фахівець, майстер своєї справи.
Ми пишаємося своєю вчителькою, тому що наші діти у надійних руках!
Напередодні професійного свята бажаємо Вам, шановна Світлано Олександрівно, міцного здоров’я, успіхів на педагогічній ниві, здібних учнів та здійснення всіх планів та мрій!
Батьки 3-А класу
школи-гімназії.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести