ГОЛОВНА СТОРІНКА Здоров'я «Велодень» зібрав прихильників здорового способу життя

«Велодень» зібрав прихильників здорового способу життя

19 переглядів

    На минулих вихідних управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» уп’яте організовали «Велодень» у Шепетівці. Для багатьох незмінних учасників — це вже гарна традиція.

    Цьогоріч велосипедисти влаштували велопробіг вулицями Шепетівки та шосейними дорогами до місця перепочинку. На захід приїжджали цілими родинами, компаніями друзів та колег. Участь у фізкультурно-оздоровчому дні взяло понад 70 шанувальників цього виду транспорту. Можна було побачити звичайні велосипеди, спортивні та, навіть, тандем. Також участь у заїзді взяли представники поліції.

    У пункті перепочинку усіх чекали спортивні ігри та козацький куліш від Шепетівської спілки ветеранів Афганістану та управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Тут спортсмени із села Городища Шепетівського району розважили учасників велопробігу фігурним катанням на велосипедах.

    Загалом любителі велотранспорту подолали 15 кілометрів. Організатори «Велодня» дякують усім, хто долучився до заходу, зокрема, Шепетівській спілці ветеранів Афганістану, Шепетівському відділу поліції, швидкій допомозі екстреної медичної допомоги.

Прес-служба Шепетівської міської ради.

Залиште Ваш коментар
Перевести