ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоСПОРТ «Велодрайв» на Кам’янеччині

«Велодрайв» на Кам’янеччині

11 переглядів

Городищенська команда «Імпульс» стала

призером Кубку України з велотуризму

 

Серед мальовничої природи Кам’янеччини, за 18 кілометрів від райцентру, на горбистій місцевості, на обох берегах річки Тернави, лівої притоки Дністра, розкинулось невеличке село Суржинці. Його ще називають «Подільською Швейцарією». Село лежить у межах Національного природного парку «Подільські товтри» і відоме своїми тюльпановими полями.

Саме неподалік села з 23 по 26 серпня проходили змагання з велотуризму на  Кубок України. З різних куточків країни прибули команди велотуристів, щоб  показати свою майстерність. Приєдналась до них і команда «Імпульс» із села Городища Шепетівського району.

Перший день змагань. Спека за 35 градусів… Перед стартом проведено технічний  огляд стану велосипедів. До участі у змаганнях допускалися учасники 1998–2000 років народження, які мали спортивну кваліфікацію не нижче другого розряду зі спортивного туризму.

Спершу на велосипедистів, згідно з програмою змагань, чекала «Комплексна дистанція» V класу,  яка складалась з велокросу, фігурного водіння велосипеда та тріалу. Дистанції вимагали від учасників прояву своїх найкращих умінь та навичок у подоланні природних та штучних перешкод (крутий поворот, вузький проїзд, сходина, проїзд через вал, переїзд через колоду тощо). Та це не злякало наших юнаків. Наша команда у черговий раз підтвердила свою майстерність і за підсумками цього виду змагань посіла перше місце. Особливу витривалість і  впевненість на дистанції показав Назар Якось.

Наступного дня змагань ще складнішою була дистанція «Велоралі». Під час подолання 55-кілометрової дистанції спортсмени виконували ряд завдань на восьми етапах маршруту (надання першої медичної допомоги, переправа через яр по колоді, крутий спуск, швидкісна ділянка, завдання з орієнтування на місцевості). На проходження дистанції було відведено шість годин. Велотуристи «Імпульсу» пройшли її за 5 год. 15 хв. і фінішували другими, поступившись лише двома хвилинами команді із Сумської області.

У загальному підсумку велотуристи із с. Городища посіли другу сходинку у  змаганнях на Кубок України. У нагороду їхня команда отримали грамоти та кубок. За команду «Імпульс» виступали юнаки: Володимир Андреєв, Владислав Гетьман, Євген Герасимчук, Павло Горбачук та Назар Якось. До участі у змаганнях команду готували тренер команди «Імпульс» О.В.Яворський та тренер команди «Меридіан» В.І.Василишин.

Для команди дуже важлива підтримка наших меценатів. Адже їхня увага і небайдужість дають нам можливість здобувати перемоги на різних змаганнях, постійно удосконалюватися, знаючи, що у нас є надійна підтримка і допомога.

Тож команда та тренери висловлюють подяку своїм спонсорам — депутату Хмельницької обласної ради В.М.Мовсісяну, Шепетівській спілці ветеранів Афганістану, підприємцю В.Л.Кравчуку, директору Хмельницького обласного ЦТКУМу Н.В.Колесник, тренеру клубу «Меридіан» В.М.Яворському.

Бажаємо нашим спонсорам, благодійникам, меценатам здоров’я, миру, злагоди й достатку! Нехай усе задумане вами збувається! А ще хотілося, щоб таких щирих людей було побільше.

Олег ЯВОРСЬКИЙ,

тренер команди «Імпульс».

 

На знімку: городищенські велотуристи – призери змагань.

Залиште Ваш коментар
Перевести