ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Велика перемога юної гімназистки

Велика перемога юної гімназистки

10 переглядів

Ніби вчора розпочався новий навчальний рік, шкільний дзвінок скликав за парти учнів, а нині уже наближається до фінішної прямої. Для тих учнів, які не просто здобувають знання, а й готуються розпочати нову сторінку своєї біографії після школи, для тих, хто захищає честь школи і міста у  конкурсах і змаганнях всеукраїнського рівня, час біжить невблаганно швидко.

Саме такою ученицею, яка наполегливо і цілеспрямовано підкорює Олімп знань, є одинадцятикласниця школи-гімназії Юлія Царик. Щодня сумлінно працює, прагне пізнавати нове і незвідане. І результати, які отримала юна гімназистка, вражають. Юлія обрала біохімічний профіль і жодного разу про це не пошкодувала. Її педагоги-наставники Аліна Едуардівна Корнієнко (хімія) та Надія Петрівна Гудкова (біологія і екологія) усіляко підтримують і допомагають Юлії, бачать у здібній учениці великий потенціал.

Цього року Юлія уже втретє представляла нашу область на ІV Всеукраїнському етапі олімпіади з екології. Вперше вона поїхала на олімпіаду такого рівня ще будучи дев’ятикласницею. Тоді, у Вінниці, Юлія захищала роботу за 10-й клас, бо ж екологію вивчають у десятому та одинадцятому класах.  І посіла друге місце в Україні.

Продовження — у четверговому номері газети «Шепетівський вісник» за 19 квітня.

Залиште Ваш коментар
Перевести